am nevoie de un sfat

In jos

am nevoie de un sfat

Mesaj  claudiaxxx la data de Mar Iun 07, 2011 2:39 pm

buna ziua sunt o fata de 30 ani iar prietenul meu este mai mic cu 10 ani, suntem intr-o relatie de un an.am trecut prin multe greutati amandoi in relatia noastra.recunosc ca la inceput nu am pus pret pe noi,eram indiferenta,sunt rea,geloasa,nu faceam sex cand vroia el il vedeam ca sufera cand am decis ca e mai bine sa ne despartim am simtit ca il pierd si nu vreau la fel si el....recunosc ca l-am facut sa sufere mult fara intentie poate nu simteam nimic atunci,nu stiu exact i-am spus vorbe dureroase l-am dat afara de multe ori....intr-o zi sa intamplat ceva,sa racit fata de mine....recunosc ca am gresit dar nu vreau sa il pierd.......ne-am dat o sansa dar el este schimbat.acum iese pe afara cu baietii inainte nu iesea,se inerveaza repede daca pun prea multe intrebari...in aceelasi timp jura ca ma iubeste dar sa tin cont ca are o varsta si ca vrea doar sa fiu mai buna si jura ca nui trebuie alta fata...plange in rand cu mine si niciodata nu ma lasat la greu mi-a fost aproape tot timpul....nu stiu de ce acum cand i-am arata ca il iubesc,am facut prima pasul spre impacare,sunt atenta cu el,i dau libertate,il simt altfel datimi un sfat cum sa fac sa fie ca inainte ???

claudiaxxx

Data de înscriere : 07/06/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum