Foarte grea dragostea asta

In jos

Foarte grea dragostea asta

Mesaj  Doar eu la data de Lun Mai 23, 2011 7:44 pm

Am cautat peste tot si aici am speranta ca voi gasi un ajutor un sfat orice. Nu dureaza de mult dar relatia mea este una foarte puternica ne iubim foarte mult ne sunam aproape tot timpul ne spunem ca ne iubim dar problema sa zicem asa e la mine pentru ca sunt foarte gelos si orice baiat care il vad langa ea devine o tinta cum taurul cand vede rosu fix spre rosu se duce exact asa sunt si eu cu baietii/prietenii ei as vrea sa scap de gelozie si sa invat de la unul din voi cum sa o fac sa se simta iubita si mai mult spuneti-mi daca stiti cam cum ar trebuii sa faca 2 persoane care se iubesc mult dar nu stiu sa arate ....... pentru ca nu as vrea sa ajungem niciodata la sfarsit si pentru ca o iubesc foarte mult. Am facut cateva lucruri sa zicem dragutze dar as vrea sa mai primesc sugestii in legatura cu asta si cum sa scap de gelozie daca exista vreo modalitate . Cu stima si respect Alex( imi cer scuze ca am pus mesajul dar am nevoie de sfaturi sunt intr-un fel disperat va rog frumos raspundeti-mi) raman dator. Am uitat sa mentionez ca in fiecare seara dupa ce stam la telefon pana tarziu ii spun ca o iubesc apoi dau drumul la boxe si ascult melodii de dragoste plang pana dimineata doar pentru ea pentru ca o iubesc dar nu stiu cum sa ii demonstrez asta. Mai pe scurt viata noastra este una fericita numai ca nu prea stim ce sa ne spunem si ce sa facem cand suntem impreuna noi ne intelegem doar din priviri vreau sa ma sfatuiti ce sa fac sa fiu mai romantic si cum pot scapa de gelozie( scuzati-ma ca tot repet dar vreau macar 1 raspuns in legatura cu vreuna dintre problemele mele) va multumesc.

Doar eu

Data de înscriere : 23/05/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum